Festiwal DZIECI ŚWIATŁA

https://web.facebook.com/events/1112120808845218/

2016/2017 to czas globalnej Transformacji. Zmienia się wszystko. Otwiera się brama wyższej świadomości, piękniejszej Planety, pięknych istot i pięknych ludzi. Na planetę rodzą się dzieci Indygo i dzieci Kryształowe. Ale wszyscy mamy w sobie Dziecko – czyste, szczere, kochające bezwarunkowo. Takimi się urodziliśmy.

Wszechświat rodzi Nowy Świat. Planeta Ziemia rodzi Nową Siebie. My rodzimy się na nowo wraz z nią. Stare odchodzi.

Jeśli Twoje serce czuje tą zmianę i grawituje ku niej to połącz swój płomień razem z rodzinami, które przyjadą na 3 dni do Raju, aby uczestniczyć w tym procesie i dzielić się swoim światłem z innymi. Podziel się z nami swoją cząstką, wzmocnijmy siebie i innych. My podzielimy się swoją.

Spotkanie odbędzie się w konwencji spontanicznego spędzania czasu wśród dzieci i ich rodzin. Przewidzieliśmy zabawy i warsztaty muzyczno ruchowe, rozmowy i prelekcje na tematy najważniejsze w tym szczególnym czasie dotyczące wybudzenia świadomości z mroków matriksa i wzrastania na ścieżce duchowych i fizycznych przemian. Bez splendoru, wielkich nazwisk, czy nauczycieli i organizacji. Każdy ma nauczyciela i przewodnika – jest nim Twoje Serce. Chcemy dzielić się wszystkim na jego poziomie – poziomie serca.

W sprawie szczegułów prosimy o kontat z Bartoszem Lendzionem, który koordynuje i swoim wielkim sercem ogarnia to wakacyjne wydarzenie. Tel.504447690