Złota Era

Odwiedziny Nowej Ziemi

Nowa Ziemia jest energetyczną rzeczywistością, zyskującą stopniowo coraz więcej punktów oparcia, dzięki twojej wewnętrznej pracy. Teraz pozwól nam przekroczyć granicę tego świata i zobrazować jej energię. Właśnie wyobrażaj sobie, że przechodzisz przez śliczny las, z pięknymi starymi drzewami i łagodną bryzą na twojej skórze. Wyczuwasz jak ciężary przeszłości, twoje energetyczne ciężary uwalniasz ze swoich ramion. Jesteś innym sobą. Już przyszedłeś na świat Nowej Ery. Czujesz się lekki, z czystym wewnętrznym wiedzeniem, i zdajesz sobie sprawę, że wszystko ma swoje znaczenie. Dowiedziałeś się, że wszystko przez co przechodzisz wzbogaca cię i twoja dusza nabrała głębi i mądrości z tego powodu. Czujesz się lekki i odprężony, a twoje serce jest otwarte w radosnym oczekiwaniu. Cieszysz się naturą i kiedy jesteś świadomy ziemi pod swoimi stopami, wyczuwasz pokój i spokój. Coś zmieniło się na planecie. Ludzie teraz nauczyli się żyć w zgodzie z naturą.

Powoli zbliżasz się do osiedla, nieliczne społeczeństwo, na odkrytym terenie harmonizuje naturalnie z lasem. To jest miejsce, w którym żyjesz. Czujesz, jak twoje serce otworzyło się, ponieważ uświadamiasz sobie, kto żyje tam z tobą. To twoi przyjaciele i koledzy duszy. Twoje pokrewieństwo jest stare, spotykaliście się w wielu życiach i oni są jak bracia i siostry dla ciebie. To jest zawsze błogosławieństwo być z nimi. Nie musisz udawać albo ukrywać się w ich obecności, po prostu możesz być, kim jesteś. Rozumiecie się łatwo i rozmawiacie ze sobą prawie telepatycznie, korzystając z bardzo małej ilości słów.

Masz tam również swój własny dom. Spójrz na niego. Gdzieś tam jest twoje miejsce, idziesz tam teraz i poszukujesz jakichś szczegółów twojego domu. Jest duży, albo mały, z jakich materiałów jest zrobiony, a zwłaszcza…. Jakie uczucia ten dom wywołuje w tobie? Ziemia zaoferowała ci materiały do budowy tego. Czuj jak kształtują się kolory, materiały, jakie są widoki. Ten dom jest twoim dynamicznym przedłużeniem. Ilekroć czujesz potrzebę wycofania siebie, siadaj w tym domu. To pozwoli ci wejść w głębokie połączenie z twoim własnym istnieniem, podczas kiedy ziemia bezpiecznie cię gości.
Więc przyjrzyjmy się bliżej grupie ludzi, którzy są blisko. W trakcie tego zbliżamy się do miejsca, które wypełnione jest ludźmi, działającymi zgodnie. To miejsce trzyma “energię wspólnoty” i tam dzieje się coś teraz.. Chodźmy zobaczyć, co to jest. Zbliżasz się otwarcie, z ciekawością, a ludzie witają cię z otwartym i pełnym miłości uśmiechem. Jest wspaniały krąg trzymających się za ręce ludzi, i dwoje ludzi natychmiast robi miejsce dla ciebie, tak abyś mógł uczestniczyć w tym również. Wyczuwasz głęboko żywy przepływ energii przez tę grupę, której jesteś częścią . Wyczuwasz, że jedność, koleżeństwo i radość, którą masz, dzielona jest wspólnie. Jesteście teraz mieszkańcami Nowej Ziemi i jest dużo do pracy dla ciebie. Jesteś zaangażowany w różne działalności, w obszarze budynków, hodowania żywności, nauczania, uzdrawiania, cokolwiek, czym jest twoja specjalność. Ale wszystkie działalności są prowadzone w całkowitej, przenikającej harmonii. Bez żadnej walki, panuje spokój. Pozwalasz sobie zostać teraz poprowadzonym przez swoją intuicję. Jest również dużo miejsca do zabawy i relaksu.
Teraz razem, możecie poczuć jak każdy z was przeszedł ten proces narodzin, który opisaliśmy dzisiaj. Stara tożsamość zrobiła miejsce dla nowej tożsamości. Przyszedłeś na świat w świetle Nowej Ziemi.

I teraz słyszysz, jakby wołanie docierało do ciebie. Kiedy tam stoisz, połączony z twoimi braćmi i siostrami, słyszysz wołanie ze starej ziemi do ciebie. To jest twoje wołanie do ciebie obecnego tutaj. Kiedy siedzisz tu, czując się zmęczony i nieświeży czasami przez nasilony przebieg narodzin, możesz poprosić twoje przyszłe własne ja i twoją duszę rodzinną o miłość i wspieranie. Ty w czasie przyszłym możesz czuć to wzywanie i ty możesz wysłać sobie miłość i mądrość do starego ciebie. Zamknij oczy i zrób to przez moment. Bądź tym przyszłym własnym ja i wysyłaj miłość do twojego dawniejszego własnego ja. I możesz wyczuwać, że energia grupowa w której jesteś, rzeczywiście wie dokładnie czego wszyscy chcecie teraz, abyście mogli być sobą i przedostać się przez tę ponurą noc duszy.

Teraz zmieńcie perspektywę i wróćcie po dary. Bądźcie stroną otrzymującą. Akceptujcie miłość i pociechę płynącą od twojej rodzinnej duszy, i cieszcie się w faktem, że poznaliście swoje „pochodzenie”. Czujcie szacunek, który oni wam okazują, wam, którzy wytrwaliście i dotrzymaliście wiary w siebie, wam, którzy urodziliście Nową Ziemię. Spytajcie swoją przyszłość, własne ja, czy ona albo on ma jakąś wiadomość dla ciebie. Co ma teraz dla ciebie największe znaczenie? Niech odpowiedź przyjdzie do ciebie, łatwo, lekko. Nie ma żadnych słów, albo obrazów, właśnie bądź świadomym energii. Wyobraź sobie, jak twoje przyszłe własne ja bierze twoje ręce i patrzy tobie głęboko w oczy, przynosząc nadzieje i zaufanie do ciebie. Poczuj, jak naprawdę możesz puszczać, płynąć z prądem odbywających się skurczów i polubić ten czas integracji i nowej energii Ziemi.

makiWierzymy w ciebie! Weź dla siebie jeden dzień i ośmiel się być naprawdę słodkim i łagodnym dla siebie. Gdy tylko obracasz się przeciwko sobie, przez bycie zniecierpliwionym i decydującym o sobie, wsuwasz się z powrotem do starej energii walki. Możesz uwolnić to teraz, czas jest dojrzały dla łagodności i dobroci wobec siebie. Bądź prawdziwie współczującym dla siebie, a twój blask pobłogosławi innych również. Bądź aniołem, którym jesteś, a wszystko inne zmieni się w tym miejscu.